ShowBizz

Si u dashurove me Feron?/ Arbenita i përgjigjet ndjekësit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 06/04/20 |
mapo.al

Arbenita Ismajli, mbrëmjen e djeshme nuk pati gjumë, ndaj gjatë kësaj kohe ajo mundësoi komunikim me ndjekësit e saj. Këto ditë izolimi modelja ndodhet larg reperit Fero dhe shprehet se i mungon shumë.Ndaj dhe në hapsirën dedikuar kurioziteteve të fansave rreth saj nuk kishte si të mungonin edhe pyetje lidhur me Feron. Përveçëse pyetjes nëse i mungon Fero, njëri prej tyre e ka pyetur si u dashurua me reperin.Dshurova atë që ai bëri dhe tha.Tamam si burrë, ai erdhi foli me familjen time. Më mori mua në shtëpinë e vetë. Nuk e mbajti të fshehtë lidhjen tonë. Më pëlqen që po rritemi së bashku, më të zgjuar, më të lumtur dhe më të pasur. Ai ndoshta është një djalë i keq për ju, poe me mua ai është shumë i ëmbël”, është përgjigjur Arbenita.

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas