Aktualitet

Siguria e Bashës, Meta thërret drejtorin e SHISH dhe kreun e Gardës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:56 - 17/06/19 |
ro ot

Menjëherë pasi u publikua lajmi se “kërcënohet jeta e liderit të opozitës, Lulzim Basha”, presidenti Ilir Meta është vënë në levizje.


Mësohet se Meta ka thirrur në zyrë drejtorin e SHISH, Helidon Bendo dhe Komandatin  e Gardës së Republikës.


Takimi urgjent është thirrur nga presidenti, i cili ka kërkuar informacione në lidhje me takimin që ka bërë ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj me badigardin e kreut të PD-së, Lulzim Basha.


Lexo edhe:


“Bashës i rrezikohet jeta”, Bardhi-Lleshajt: Na informo zyrtarisht


Etiketa: , ,

Pas