Sport

Siguroi mbijetesën Itali, autobusi i Kievos përfundon në Sarandë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:48 - 21/05/18 |
mapo.al

Kievo ia doli të sigurojë ditën e djeshme mbijetesën në Seria A, pas fitores minimale 1-0 ndaj Beneventos, dhe e mbylli sezonin në vendin e 13-të, me 40 pikë në total.


 Por, në një foto të siguruar nga Panorama Sport, autobusi i Kievos, shihet ditën e sotme në Sarandë, në një hotel të zonës.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas