fbpx

ShowBizz

“Sikur kë ke zënë të dashur”, Keisi i kthen përgjigjen ndjekësit që i kritikoi lidhjen me Stresin

               Publikuar në : 17:38 - 04/02/19 |
mapo.al

Disa muaj më parë, reperi i njohur Stresi, u burgos pas arrestimit në një hotel në Tiranë dhe ai e bashkëshortja e tij, Keisi, nuk janë parë më.


Megjithatë, bukuroshja brune është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht foto e video me burrin e saj, duke treguar se mezi po e pret lirimin e reperit.Por postimet e shpeshta të Stresit kanë ngjallur reagimin negativ të disa personave, ku një ndjekës i ka shkruar asaj se përse bën sikur kë ka zënë të dashur.


“Pse hedh vetëm Stresin në story, sikur kush e di kë ke zënë të dashur?”, i shkruan një fans, por Keisi nuk e ka lënë me aq dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

“Po ja sepse ka njerëz si ti që akoma mendojnë që e kam të dashur kur unë e kam bashkëshortë… ahahha jo, unë e nxjerr sepse kam mall për të pikë së pari dhe se shumë fansa të tij gjithashtu kanë qejf ta shohin. Nëse ty të duket sikur kush e di kush është për mua, është gjysma ime”, ka përfunduar Keisi.


Etiketa: , , , ,

Pas