Aktualitet

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, prindër për herë të dytëBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:18 - 28/09/20 |
mapo.al

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Ata janë prindër të një djali 4-vjeçar të quajtur Ansi.


Mirëpo burime pranë çiftit kanë treguar për Abc News se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë, dhe se Andrra tashmë është në muajin e katërt të shtatëzanisë.


Po ky burim zbuloi gjininë e bebit, duke treguar se Sinani dhe Andrra pritet të bëhen prindër të një djali për herë të dytë. 


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas