Aktualitet

Sinjali për lëndë plasëse në një makinë alarmon policinë e Vlorës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 23/06/20 |
mapo.al

Një sinjal për lëndë plasëse në një makinë ka alarmuar policinë e qytetit të Vlorës.


Burime për mediat konfirmojnë se forcat xheniere kanë mbërritur në vendngjarje dhe janë duke kontrolluar automjetin.


Ende nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje.


 Etiketa: , , , ,

Pas