Aktualitet

Situata nga koronavirusi/ Veliaj shpërndan ndihma për familjet e prekura nga tërmeti

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:29 - 26/03/20 |
mapo.al

Kryebashkiaku i Trianës Erion Veliaj, ka shpërndarë ndihma për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, sidomos tashmë që janë të izoluara nga koronavirusi.


Veliaj dhe stafi i bashkisë kanë çuar pako me ushqime në Vaqarr.


 
Etiketa: , ,

Pas