Aktualitet

Situata pas 25 prillit- PD mbledh kryesinë dhe Këshillin kombëtar, ja dita


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:25 - 12/05/21 |
mapo.al

Pas zgjedhjve të 25 prillit,  Partia Demokratike njofton se do të mbledhë ditën e dielë organet më të larta të kësaj force politike, Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar.


Fokusi i mbledhjeve mësohet të jetë “Diskutime dhe vendimmarrje sipas Statutit për proceset politike pas situatës së krijuar me masakrën elektorale të zgjedhjeve të 25 Prillit”.


Njoftimi i PD:

Të nderuar anëtarë të Kryesisë!Ditën e dielë, datë 16 Maj 2021, ora 17:00, do të zhvillohet mbledhje e Kryesisë së Partisë, me rend ditë:“Diskutime dhe vendimmarrje sipas Statutit për proceset politike pas situatës së krijuar me masakrën elektorale të zgjedhjeve të 25 Prillit”.

Më pas, në orën 19:00, me të njëjtin rend dite, do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Kombëtar.

Mbledhjet do të zhvillohet në selinë e Partisë, në sallën e Grupit Parlamentar, Kati i II.

Lexo edhe :  25 prilli/ Jep dorëheqjen Sekretari Organizativ i PD, Sahit Dollapi

Ju lutem merrni masat për pjesëmarrjen tuaj!

Me respekt,
Sektetari i Përgjithshëm
Gazment Bardhi

5


Etiketa: , ,

Pas