“S’ka investime të huaja”/ Basha: “Air Albania”, sajesë e dyshimtë

Nga Fieri ku takoi përfaqësues të biznesit të vogël, kryedemokrati Lulzim Basha iu referua mungesës së investimeve të huaja në vendin tonë vitet e fundit. Lideri i opozitës u ndal te kompania e parë ajrore shqiptare, “Air Albania”, për të cilën u shpreh se është mashtrim dhe sajesë e dyshimtë. Gjithashtu, Basha ngriti hije dyshimi … Continue reading “S’ka investime të huaja”/ Basha: “Air Albania”, sajesë e dyshimtë