Aktualitet

“S’ka ku ta gjejë popullin për ta shpërndarë”/ Presidenca-Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:55 - 18/02/20 |
mapo.al

Presidenca i është përgjigjur menjëherë kryeministrit Edi Rama, i cili tha në emisionin “ReaL Story” se Presidenti Ilir Meta nuk ka ku ta gjejë popullin për të shpërndarë Parlamentin.


Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi, paralajmëron kryeministrin Rama, me një fjali në “Facebook”, ku shkruan se “Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin!”.Duke folur në emision, Rama tha se nga Meta pret gjithçka, ndërsa shtoi me ironi se ai merret me fallxhorët.


Lexo edhe: 

“Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”, Rama lë në mes emisioninPas