Aktualitet

Skafi pësoi defekt, policia kufitare shpëton 6 turistë në Karaburun


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:41 - 10/07/21 |
mapo.al

Gjashtë turistë janë shpëtuar nga policia kufitare në Karaburun pas defektit që ka pësuar mjeti me të cilin po lundronin.


Skafi ka pësuar defekt në motor dhe për pasojë turistët kanë rrezikuar mbytjen.


Ata kanë arritur të kërkojnë ndihmën e policisë kufitare pranë gjirit “Dhim Kushta” në Karaburun.Ndërhyrja e policisë kufitare ka bërë që 6 turistët të shpëtohen pa lëndime.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas