Kronika

Skandal/ I moshuari abuzon me të miturin në mes të ditës te Lana


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:18 - 05/06/19 |
ro ot

Pas rastit të djeshëm të përdhunimit të një të miture 10-vjeçare në një fshat të Fierit nga një 67- vjeçar në kotecin e pulave, sot emisioni “Stop” ka publikuar një tjetër rast abuzimi, i cili është regjistruar në mes të Tiranës dhe në sy të të gjithë kalimtarëve.


Një i moshuar abuzon me një djalë të mitur në anë të Lanës në kryeqytet. Më pas i moshuari duket i kapur për dore së bashku me djalin e mitur teksa ecin në rrugë.


I moshuari, i cili shfaqet duke abuzuar seksualisht me të miturin është lehtësisht i identifikueshëm edhe nga fotot e publikuara nga emisioni “Stop”.

 foto galeri


foto galeri

 

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas