Aktualitet

Skandali i radhës/ Ana me konkurentin e ri kanë qënë mbrëmë në një shtëpi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 20/02/21 |
mapo.al

Rrjeti po zien nga aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana dhe konkurrenti më i ri i këtij program Arsimi, kanë qenë mbrëmë bashkë në një shtëpi.


Këtë dyshime erdhën pasi të dy postuan në rrjetet e tyre sociale në InstaStory, pamje ku dallohej qartë se divani në të cilin ato po qëndronin ishte i njëjti.


Gjithashtu, vihet re se dhe dritarja e shtëpisë ku ata kanë postuar foto është po e njëjta.Nëse këto detaje janë një rastësi apo jo mbetet për t’u parë dhe konfirmuar nga personazhet, të cilët bënë që të lindin këto dyshime.

Ky nuk është rasti i parë që publiku ngre dyshimet në lidhje me konkurentët e këtij programi, pasi para disa ditësh u ngritën aludime edhe për ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andin dhe Melisën, ku dyshimet u ngritën mbi të njëjtat ngjashmëri objektesh.
Kujtojmë se Ana ka qenë një ndër konkurrentet e para të “Për’puthen”, por që produksioni u detyrua ta largonte atë nga programi pasi kishte thyer rregullat së bashku me Arjonin. Ishte ky i fundit që publikoi fotot e tyre në shtrat, të cilat bënë “xhiron e rrjetit”.Na mbetet vetëm të presim se çfarë fshihet pas këtyre dyshimeve në lidhje me Anën dhe Arsimin.

ImageImage

 

1


Etiketa:

Pas