Aktualitet

‘Skllavja e seksit’ tregon natën e tmerrit me princin Andrew (Video)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:24 - 02/12/19 |
mapo.al

“Skllavja e seksit”, e cila thotë se ishte detyruar të flinte me Princin Andrew kur ishte adoleshente, ka rrëfyer në një intervistë për BBC se urdhrat ishin që ajo ta mbante atë të lumtur.

Virginia Roberts vazhdimisht ka pohuar se ajo ishte trafikuar nga pedofili Jeffrey Epstein dhe se ajo duhej të bënte seks me Andrew, akuza të cilat Duka i Jorkut i ka mohuar kategorikisht.

Për më shumë lexoni ‘Dailymail’.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas