Aktualitet

“Skuqet Fieri”, Kryemadhi: Votoni LSI për punësim të mirëpaguar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:04 - 18/04/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, publikon pamjet e takimit elektoral në Fier, ku vë theksin te atmosfera, që sipas saj, ishte e jashtëzakonshme.

Kryemadhi thekson se Fieri do të votojë LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi.


Mesazhi i Kryemadhit:

Skuqet Fieri nga atmosfera e jashtëzakonshme për fitoren e LSI. Fieri do votojë LSI për punësim të mirëpaguar dhe më shumë mundësi.#VOTO6


#VOTOLSI

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas