Aktualitet

Smartphone-t më të mirë të 2019-ës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 30/12/19 |
mapo.al

Nga lidhja 5G në ekranet e palosshme, kompanitë prodhuese të telefonave po evoluojnë dhe po sjellin risi më shpejt se kurrë.


Ndërsa linja Samsung dhe Apple iPhones janë zgjedhja më e mirë e shumë njerëzve, ka prodhues të tjerë të telefonave të cilët luftojnë për vendin e tyre në tregun e smartphonëve me pajisjet e tyre fantastike. Dhe e gjithë kjo konkurrencë sjell përfitime tek përdoruesit, të cilët tani kanë shumë telefona të mirë për të zgjedhur, dhe për më tepër me çmime të ndryshme.


Ja cilët janë telefonat më të mirë të këtij viti.


Apple iPhone 11
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Huawei P30 Pro
OnePlus 7 Pro
Samsung Galaxy S10E
Google Pixel 3A
Motorola Moto G7Etiketa:

Pas