Aktualitet

“S’mund ta besoj” – Baby G reagon pas vrasjes së Mehmet Qemës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 11/05/21 |
mapo.al

Baby G ka reaguar për vrasjen e Mehmet Qemës mbrëmjen e djeshme në Tiranë.


Këngëtarja shqiptare ka reaguar e tronditur nga ngjarja e rëndë duke shkruar se ende nuk mund ta besojë.


“Nuk mund ta besoj! U prehsh në paqe! Nuk kam fjalë!”, ka shkruar ajo.Këngëtarja njihej me viktimën nëpërmjet Blerim Horit, i njohur ndryshe dhe si Lim Hoti, me të cilin kishte patur një lidhje dashurie.Ky i fundit ndodhet në kërkim nga policia për moskallëzim krimi.27-vjeçari që ndërroi jetë kishte njohje dhe me personazhe të tjerë të famshëm si Majk, Mozzik, Gettinjo dhe Meriton Mjekiqi. Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, ai shfaqet me shokët e tij, dhe krah për krah me autorin e dyshuar Marius Dema
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas