ShowBizz

‘Sofia’ e Çanit bën ndryshimin drastik, askush nuk do e njohë pas kësaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:58 - 25/06/18 |
mapo.al

“Sofia” e Arian Çanit, Xheni Brahaj  ka bërë një ndryshiom drastik në pamjen e saj.


Xheni ka vendosur t’i bëjë flokët rozë dhe ky ndryshim i ka surprizuar të gjithë.


“Kur mi pëlqeu nëna flokët, nuk pyes fare ça mendoni ju të tjerët”, ka shkruar bukuroshja. Ndryshim mjaft i guximshëm.<
>
auto_Sofia_E_Canit_Xheni_Brahaj_bjonde1529937781 auto_Sofia_E_Canit_Xheni_Brahaj_me_floke_pink1529937782 auto_Sofia_E_Canit_Xheni_Brahaj1529937783 auto_Sofia_E_Canit_Xheni_Brahaj11529937780 (1)
1Etiketa: , ,

Pas