ShowBizz

Sofia e ‘Zonë e Lirë’ tregon arsyen e largimit nga emisioni


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:19 - 18/11/19 |
ro ot

Të premten e kaluar (15 nëntor) moderatori i ‘Zonë e Lirë’, Arjan Çani e nisi emisionin pa “Sofian e tij”.

Çani tha se asistentja e tij është larguar nga emisioni duke e falenderuar si dhe shpalli audicionet për të zgjedhur ‘Sofian” e re.


Në një prononcim për mediat Sofia, emri i vërtet i të cilës është Xheni Brahaj ka treguar arsyen pse u largua në mes të sezoni televiziv.


“Emisioni Zonë e Lirë ka qenë një nga shkallet e para të karrierës time. Tani jam shkëputur sepse synimet e mia janë në rritje. Hoqa dorë sepse tashmë dua të shfaqem ndryshe në sytë e publikut, jo vetëm si një velinë e bukur”, është shprehur Xheni.1Etiketa: , , ,

Pas