ShowBizz

Sokol Balla i trembet plakjes dhe sapo na e dëshmoi (Foto)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:31 - 18/07/19 |
mapo.al

Gazetari i njohur Sokol Balla duket se ka frikë nga plakja. Ai ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto ku përmes aplikacionit të shumëpërdorur momentalisht, “FaceApp”, shfaqet i plakur dhe i rrudhur.


“Sipas “FaceApp” dy lajme për mua në 2050: I pari i keq, qenkam plak. I dyti i mirë: Nuk do plakem më shumë se kaq”-ka shkruar Balla krahas fotos, duke na lënë të kuptojmë se trembet realisht nga vitet mbi shpinë.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas