Humor

Sokoleshë për kundërpeshë: Ja karikaturat më virale të gushtit

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 18/08/19 |
mapo.al

Gushti duhej të ishte një muaj pa shumë zhvillime politike. Megjithatë, sërish politika ia ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes së opinionit publik.


Për të kuptuar disa prej këtyre ngjarjeve, ndonjëherë mjafton të shohësh punimet e mjeshtrit Bujar Kapexhiu.Ato janë bërë virale në rrjet, pavarësisht se është muaj pushimi, duke u shpërndarë dhe pëlqyer mijëra herë.


Karikatura e tij më e fundit titullohet: Sokoleshë për kundërpeshë.

Ndiqeni më poshtë së bashku me disa prej punimeve më të përhapura në rrjet gjatë gushtit.


Etiketa: , , , ,

Pas