Aktualitet

Solli mbi 100 mijë paund nga Anglia, si u pikas furgoni nga policia (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:20 - 19/05/21 |
mapo.al

Ky është furgoni i ndaluar ditën e sotme në Portin e Durrësit ku policia sekuestroi rreth 123 mijë paund që kishin pikënisjen nga Anglia


Policia ka bërë të mundur ndalimin e shoferit Jetmir Ismaili nga Hasi dhe marrjen e tij në pyetje në lidhje me këtë ngjarje.


Sasia e parave u zbulua gjatë një kontrolli rutinë. Paratë ishin futur në pjesën e pasme të furgonit.

Mësohet se shoqëria e transportit të së cilës i përket furgoni i ndaluar, është e regjistruar në Angli në emër të Guxim Hysni Sefollit, 28-vjeç.LEXO EDHE:Sekuestrohen 100 mijë paund në Portin e Durrësit, ishin fshehur në furgon

21


Etiketa: , ,

Pas