Aktualitet

Sondazhi paraelektoral/ Shqipëria në drejtimin e gabuar, 57% e shqiptarëve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:38 - 18/01/21 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme në ‘Çim Peka Live’ janë prezantuar rezultatet e sondazhit të parë paraelektoral se si qytetarët e perceptojnë situatën politike në vend.Sondazhi është kryer nga kompania ‘Flame Tree Advisors’ dhe në këtë sonazh që përbëhet nga 12 pyetje janë marrë në intervistë 4 mijë qytetarë.


Në pjesën e parë sondazhi është ndalur te situate ekonomike dhe nëse vendi po shkon në drejtimin e duhur apo të gabuar.
Më poshtë tabela dhe përgjigjet e sondazhit.
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas