ShowBizz

Sonila Meço tregon karakterin e hershëm ambicioz (foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:32 - 15/07/19 |
mapo.al

Sonica Melo ka ndarë së  fundmi me ndjekësit e saj në “Instagram” nostalgjinë për periudhën kur kishte volejbolliste e ekipit të Partizanit. Gazetarja ka postuar në rrjetin social një foto ku shihet në këmbë përkrah anëtareve të tjera të Partizanit, duke mos ngurruar të ndajë edhe një fakt mjaft interesant që na tregon në një farë mënyre, natyrën e saj ambicioze.


Meco shkruan mes rreshtash se ishte e detyruar asokohe për shkak të  moshës të zgjidhte e fundit numrin e fanellës dhe se kjo gjë e mërziste shumë, pasi aspironte numrin e idhullit të kohës e rrjedhimisht edhe suksesin e saj.


Si më e vogla e skuadrës zgjidhja e fundit numrin e fanellës e përlotesha, që nuk mundja të merrja 4-ën e Alketa Doçit, idhullit tim të kohës. Gjithsesi kjo 13 e fanellës, që përkon edhe me moshën time në atë kampionat më solli shumë fat. Vërtetë nuk u bëra Alketë, por ia shijoj sot e kësaj dite të mirat sportit intensiv, që nga fëmijëria.”

Etiketa:

Pas