Kanë thënë

Soreca: Drejtuesit kanë përgjegjësi për listat e kandidatëve me standarde


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:22 - 24/02/21 |
mapo.al

Luligi Soreca: Drejtuesit e partive kanë përgjegjësi ligjore dhe morale për të siguruar listat e kandidatëve me standardet më të larta të integritetit

1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas