Aktualitet

“Sot do hiqni dorë nga disa projekte”/ Horoskopi ditor

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:28 - 10/04/20 |
mapo.al

Dashi
Edhe pse keni arsye për te qene te stresuar, nuk do te ishte mire qe ta tregonit atë ne publik. Te nxitur edhe nga prezenca e Hënës ne shenjen e Bricjapit, sot do te keni tendencën qe ta teproni me reagimet tuaja emotive


Demi
Mundësi te reja për te lindurit e kësaj shenje do te bëhen te mundura edhe nga prezenca harmonike e Neptunit ne shenjen e Peshqve. Mos u fiksoni pas një historie zhgënjyese e cila nuk po ju lejon te bëheni me ne fund te gëzuar. Mendoni atë me te bukuren qe jeta mund t’iu ofroje


Binjaket
Sot përkushtojuni argëtimit tuaj duke përfituar nga ndikimi pozitiv i Venusit edhe për disa ore te tjera ne shenjen mike te Luanit. Gjate kësaj dite do te keni dëshirën t’i tregoni te tjerëve se çfarë jeni ne gjendje te bëni


Gaforrja
Gjate ditës se sotme nuk do te kënaqeni dot për nga mënyra se si po shkojnë gjerat sa i takon anës sentimentale. Përballja e Hënës me shenjen e Bricjapit do tu shkaktoje lëkundje te gjendjes tuaj te humorit, çka do ta beje te vështirë qe te kuptoheni me njerëzit qe do te keni rrotull


Luani
Gatishmëria dhe shpirtgjerësia juaj janë vlera qe tashme ua njohin te gjithë qe keni përreth. Por sot gjithashtu ju do te keni një dëshirë te veçante për te ndihmuar te tjerët, çka ju sugjerohet edhe nga Jupiteri i cili është prezent ne shenjen tuaj gjate ditës se sotme

Virgjeresha
Nevoja për te ndërtuar diçka vërtet te qëndrueshme dhe te rëndësishme ne jetën sentimentale do tu shoqërojë sot dhe ne ditët ne vazhdim. Kjo nxitet veçanërisht edhe nga prezenca e ndikimit te Hënës ne shenjen mike te Bricjapit. Sot do te arrini te realizoni dëshirat tuaja, edhe pse ne mënyrë te ngadalte

Peshorja
Sot do t’u duhet te hiqni dore nga projektet tuaja. Prezenca e Hënës ne shenjen e Bricjapit tregon dukshëm qe sot do te hasni ne disa vështirësi, por tek tuk duken edhe pak rruge daljeje, edhe pse te largëta

Akrepi
Prezenca e Hënës dhe Plutonit ne shenjën e Bricjapit sot është pozitive dhe kjo do tu sjelle shume mundësi te mira për tu shfrytëzuar. Duhet te tregoheni te shkathet për te kapur rastin tu shpëtojë nga dora. Ambicia dhe vendosmëria juaj kane rolin e tyre ne këtë drejtim

Shigjetari
Keni disa ambicie te cilat janë duke ju pritur diku pas ndonjë qoshke. Dhe sot është rasti t’i shfrytëzoni, pasi te tilla nuk qëllojnë për dite. Fale Venusit dhe Jupiterit ne shenjen e Luanit, sot do te keni rastin te kaloni disa momente vërtet te jashtëzakonshme

Bricjapi
Prezenca e Hënës ne shenjen tuaj do t’u shtyje te kërkoni te tjera emocione te thella. Sot do ta keni te vështirë qe te kënaqeni me aventura pa te ardhme. Sot do te jeni te interesuar te ndërtoni diçka te qëndrueshme dhe qe te jete ne gjendje tu beje te ndjeheni te lumtur për një kohe te gjate

Ujori
Marrëdhëniet sentimentale gjate kësaj kohe janë shume intensive por edhe shume te turbullta. Kjo për shkak te kundërshtimit te Venusit ne shenjen e Luanit. Ruani ca energji duke mos rendur pas disa gjerave qe dukshëm nuk do te mund t’ju bëjnë te lumtur

Peshqit
Prezenca e Hënës ne shenjen e Bricjapit do tu ndihmoje për te vendosur disa marrëdhënie te qëndrueshme me personat qe keni përreth. Me ta mund te ndani sot disa dëshira dhe ëndrra, por e rëndësishme është qe ata te jene ne gjendje t’iu kuptojnë dhe qe mund tu besoni ne mënyrën me absolute


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas