Aktualitet

‘Sot keni ditën e fundit!’, kë po paralajmëron Ambasada e SHBA-ve në Tiranë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:35 - 16/12/18 |
mapo.al

Ambasada amerikanë në Tiranë ka një njoftim për të gjithë nxënësit e shkollave të mesme në Shqipëri. Bëhet me dije se sot përfundon afati i aplikimit për shkollat verore.‘Jeni nxënës në shkollë të mesme dhe të interesuar për të shkuar në Shtetet e Bashkuara nëpërmjet një programi shkëmbimi?


Afati i aplikimit për Institutin Veror Transatlantik Benjamin Franklin 2019 në Shtetet e Bashkuara është të dielën. Dërgoni me e-mail aplikimin e plotë në [email protected]
Për aplikimin dhe më shumë informacion, klikoni këtu: “https://bit.ly/2Al9OOE’”, njofton ambasada.1Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas