Aktualitet

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës, paralajmërohet për masa të reja anti-COVID


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:42 - 05/04/21 |
mapo.al

Qeveria e Kosovës mblidhet sot për të diskutuar për masat anti-COVID


Mediat kosovare kanë paralajmëruar prej ditësh se mund të ketë masa të reja që me të gjitha gjasat prekin bizneset e gastronomët.


Shoqata e këtyre të fundit ka kërkuar lejimin e dasmave ndërkohë që partitë politike shfrytëzuan sallat për fushata dhe tashmë vendi do të mbyllet pas rritjes së rasteve.1


Etiketa: ,

Pas