Kryesore

Sot ndeshja Belgjikë-Angli, këta janë formacionet e mundshme…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:47 - 14/07/18 |
mapo.al

Belgjika dhe Anglia takohen sot në ndeshjen e cila do percaktojë vendin  e tretë në Kampionatin botëror 2018.


“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.Belgjika (3-5-2): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; De Bruyne, Fellaini, Witsel, Dembele, Chadli; R. Lukaku, E. Hazard.


Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.


Etiketa: , ,

Pas