Kryesore

Sot në MAPO SHENDETI: Këshilla interesante nga Blerina Bombaj dhe kujdesi për deformimet e këmbëve te fëmijët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:37 - 07/09/18 |
mapo.al

E përditshmja Mapo sjell si çdo të premte suplementin e saj dedikuar shëndetit.


Edhe këtë herë janë tre materiale interesante.


I pari flet për datat e praktikave profesionale për infermierët.


Shkrimi tjetër na tregon këshillat që duhen ndjekur që të mos kemi probleme me aciditetin në stomak.


Se cilat ushqime duhen konsumuar, këtë na e tregon ekspertja Blerina Bombaj.

Shkrimi kryesor prek një temë delikate: atë të deformimit të këmbëve te fëmijët. Lexoni me kujdes këshillat e mjekut.

http://www.mapo.al/mjeku-ortoped-deformimet-e-kembeve-te-femijet-si-korrigjohen/

http://www.mapo.al/keshilla-ushqimet-qe-luftojne-aciditetin-ne-stomak/


Etiketa: , ,

Pas