Kryesore

Sot në Suplementin MAPO SHËNDETI: Të moshuarit. Njollat e errëta në lëkurë jo vetëm nga dielli, si duhet trajtuar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:22 - 31/08/18 |
mapo.al

Suplementi i përjavshëm “MAPO SHËNDETI” vjen në numrin e sotmë të gazetës “Mapo” me disa artikuj mjaftë interesant.


Artikulli kryesor i kushtohet problemeve që shfaqin të moshuarit në lëkurën e tyre me kalimin e viteve, problem të cilat duhen trajtuar menjëherë tek mjeku dermatology.


Një tjetër shkrim vjen mbi anomalitë gjatë shtatzanive dhe metodat që hetojnë problemet që mund të shfaqin foshnjat ende në barkun e nënës.


Një artikull interesant i kushtohet edhe ushqyerjes, si dhe frutave të stinës.


Hurma farëzezë është mjaftë ushqyese dhe ka vlera të padiskutueshme shëndetsore, thotë një shkrim interesant në këtë supplement.

Për të zbuluar gjithë informacionet interesante mbi shëndetin, ju ftojmë që të lexoni sot Suplementin “MAPO SHËNDETI” në të përditshmen “Mapo”./Mapo.al/


Etiketa: , , ,

Pas