Kryesore

Sot në suplimentin MAPO LETRARE: 10 librat e Diana Çulit. Mehmet Kraja: Kulturën po e përdor politika
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:11 - 25/08/18 |
mapo.al

Supleminti javor “MAPO LETRARE” i cili vjen për lexuesit e gazetës “Mapo” çdo fundjavë, në këtë numër është mjaft i pasur!


Letërsia shqiptare më autorë mjaftë të njohur dhe ajo e huaj, do t’i japing lexuesit në këtë suplimet një informacion mjaftë të gjerë kulturor dhe in teresant.


Autorja Diana Çuli do të jetë në këtë supliment me një intervistë dhe një përshkrim për 10 librat e saj më të mirë.


Një tjetër shkrim i dedikohet Mehmet Krajës, i cili flet mbi mënyrën se si kulturën po e përdor politika në vend.


Intervista të tjera me autorë librash, si dhe material mjaftë interesante mbi librat më të mirë që mund të lexoni, vijnë për të gjithë ju në këtë numër fundjave.


Për të gjitha këto informacione interesante mbi kulturën dhe librin, lexoni në numrin e sotëm suplimentin “MAPO LETRARE” në gazetën “Mapo”./Mapo.al/

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas