Aktualitet

Sot një nga femrat më seksi të showbizit, por ja si dukej Kejvina Kthella fëmijë (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:36 - 16/02/20 |
mapo.al

Padyshim që ajo cilësohet si një ndër femrat seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila është bërë nostalgjike, ndërsa është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj. Në foto shihet Kejvina, disa muashje, bashkë me nënën e saj.


Ka qenë vet bukuroshja që ka treguar se në foton e publikuar në Instagram është pikërisht ajo, ndërsa shkruan dhe një mbishkrim “Baby Kevi”.<
>
Kejvina Kthella Kejvina Kthella1 Kejvina Kthella2 Kejvina Kthella3 Kejvina Kthella4 Kejvina Kthella5 Kejvina Kthella6

Kujtojmë se emri i Kthellës ka qenë i përfolur kohët e fundit pasi rezultoi se kishte njohje me Redjan Rrajan, personin e arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.


Pas arrestimit të Rrajës, policia e mori në pyetje Kevinën për ta pyetur lidhur me lëvizjet e tij para atentatit, pasi në telefonin e 34-vjeçarit u zbuluan telefonatat e shpeshta me Kthellën.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas