Sport

Southampton-Liverpool, formacionet zyrtare

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 05/04/19 |
ro ot

Premier liga angleze sonte vjen me përballjen e fundit të javës së 33-të. Southampton e pret Liverpoolin në mbrëmje në një sfidë e cila pritet të jetë tejet e interesante, kur kemi parasysh peshën dhe rëndësin që ka kjo përballje.


Këto janë formacionet e mundshme Southempton – Liverpool e cila starton sonte në orën 21:00.


Southampton : Gunn, Valery, Bednarek, Vestergaard, Yoshida, Bertrand, Romeu, Hojbjerg, Ward-Prowse, Armstrong, Redmond.


Liverpool XI (4-3-3): Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Lallana, Salah, Mane, Firmino.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas