Aktualitet

Spahia nxjerr pamjet: Ja si pacientët presin në radhë në Spitalin e Shkodrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:47 - 05/03/21 |
mapo.al

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, përmes një postimi në “Facebook” ka publikuar pamje, të njerëzve që presin në shërbimin e sëmundjeve të mushkërive në Spitalin e Shkodrës.

Spahia thekson se Rama bën propagandë me shëndetësinë, pasi realiteti, siç shihet në foto sipas tij, është flagrant. Ai shton se më 25 prill, fiton Shqipëria.


Postimi i ish-deputetit të Partisë Demokratiike Bardh Spahia:
JA SI E KA KATANDISUR SHERBIMIN SHENDETESOR EDI RAMA!


Kjo është situata sot tek shërbimi i sëmundjeve të mushkërive në Spitalin e Shkodrës.


Sa e madhe është nevoja për shërbim të kualifikuar shëndetësor dhe sa flagrant është keqmenaxhimi nga ana e kësaj qeverie në ikje.

Më 25 Prill do i japim fund injorimit e braktisjes së qytetarëve nga ky rregjim i papërgjegjshëm që nuk ka as ndjeshmërinë njerëzore për të kuptuar se siguria shëndetësore është prioritare.

Lexo edhe :  Bardh Spahia në Velipojë: Më 25 Prill, të bashkohemi për ndyshimin e vendit

Edi Rama investohet vetëm për fasadë, por realiteti është ky që shohim, kokëfortë dhe flagrant në cdo qytet të vendit! #25Prill#ShqipëriaFITON

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas