Kryesore

Spaho: Gjykata dha vendimin e kërkuar nga Rama. E vetmja zgjidhje, mosbindja civile


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 04/04/18 |
mapo.al

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho deklaroi se gjykata dha vendimin e kërkuar nga Edi Rama.


Nga 23 protestuesit e arrestuar, gjykata la në burg 11 prej tyre.


Shumë qytetarë që ndodhen jashtë gjykatës thërrasin: Turp!Edmond Spaho: Gjykatësja dha vendimin që ka kërkuar Edi Rama. Pasi ka marrë prokurorinë sot kapi dhe gjykatën. E vetmja është mosbindja civile
1
Etiketa: , , , ,

Pas