Sport

Spektakël i Cikalleshit, Shqipëria shënon golin e katërt

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:29 - 10/09/19 |
mapo.al

Shqipëria shënon golin e katërt ndaj Islandës, duke kryesuar 4:2. Sokol Cikalleshi është fantastik në zonën e rreptësisë, duke çuar në rrjetë një top të marrë nga Memushaj në minutën e 83-të.


Sulmuesi kavajas gjuan fort duke mposhtur portierin mik dhe duke ngritur në festë “Elbasan Arenën”.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas