Aktualitet

Spektakolar ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare, shënon me Napolin (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:47 - 20/09/21 |
mapo.al

Amir Rrahmani ka gjetur golin e dytë me fanellën e Napolit.


Ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare, por që tashmë përfaqëson Kosovën, realizoi në sfidën e javës së katërt të Seria A përballë Udinese.


Rrahmani ndoqi  bukur një skemë të shokëve të ekipit dhe me kokë e kishte fare të lehtë të tundte rrjetën.Ky është goli i dytë për Rrahmanin me fanellën e Napolit, ku aktivizohet në sezonin e dytë tashmë.

5


Etiketa:

Pas