Media

Spikeri i njohur shqiptar tregon mënyrën se si i zverdhte flokët në vitet 90’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:01 - 28/05/18 |
mapo.al

Fillimisht e njohëm si prezantues festivalesh e pastaj do ta shikonim si spiker lajmesh, Leon Menkshin, djalin me flokë të verdhë.


I ftuar sot tek Rudina tregoi trukun që përdorte për t`i pasur flokët gjithmonë në të njëjtën ngjyrë.


“Në fillim, në vitet ’90 isha më i ri dhe i kisha vetë flokët e verdhë, pastaj me kalimin e viteve ato u nxinë. Po kur isha në Holandë, diku rreth 1996-s mora një shampo me të cilën lyeja flokun sa herë pasi lahesha.


Pas disa muajsh, ai merrte atë të verdhën që unë doja. Dhe nuk isha i vetmi që e bëja këtë dhe kujdesha për flokët. Kisha shumë shokë që bënin të njëjtën gjë”, tregoi Leoni, pas kuriozitetit që shfaqi Rudina për flokët e tij në ato vite, se sot i lyejnë bojë.


 

<
>
EEE8DA9A-15A8-42D2-9D0D-C81A868B2998_w640_r1_s prezantuesispokeri-620x347-600x336 rudina-6


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas