Aktualitet

Spiropali-Bashës: Po të ikën edhe 2021, ndërro pllakën e gramafonit

               Publikuar në : 13:11 - 16/07/19 |
mapo.alm

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter, deklaratave të kryedemokratit Lulzim Basha dhënë për mediat pas takimit me aleatët.


Reagimi i SpiropalitLulzim aman ndërro pllakën e gramafonit se s’dëgjohet më as ajo kënga monotone, po veç gërvishtjet e pllakës! Ndërroje atë dreq pllake dhe harroje 30 qershorin bashkë me Baba Xhiken se po të ikën edhe qershori 2021-shkruan Spiropali në Twitter.Etiketa: , , , ,

Pas