Aktualitet

Sporti në zi – Ndahet nga jeta boksieri i njohur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:00 - 15/05/21 |
mapo.al

Sporti në zi! Ndahet nga jeta në moshën 85-vjeçare, boksieri dhe komentatori i njohur i boksit, Ahmet Golemi.


Lajmin e hidhur e ka dhënë i biri, përmes një mesazhi në ‘Facebook’.


Kujtojmë se Ahmet Golemi është shpallur 5 herë kampion në Shqipëri.


Ai do të mbahet mend edhe si komentatori më i mirë i boksit në vend, duke marrë dhe çmimin “Mjeshtër i Madh” nga presidenti.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas