Aktualitet

Sportive dhe e qeshur, ambasadorja Yuri Kim shijon tingujt e çiftelisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:33 - 05/07/20 |
mapo.al

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka zgjedhur ta kalojë fundjavën ndryshe.


Yuri Kim ka publikuar foto e video afër një burri të moshuar i cili po i binte çiftelisë.


Siç duket në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, ambasadorja po i shijon tingujt e çiftelisë.


 Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas