Aktualitet

Starton Tirana-Partizani, gjithçka luhet në tym (Foto+Video)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:11 - 13/12/19 |
mapo.al

Ka nisur para pak minutash ndeshja më e rëndësishme në kampionatin shqiptar, kategoria Superiore.


Si gjithmonë, atmosfera e tifozerive është elektrizuese, çka e bën sfidën më interesante dhe më emocionuese.


<
>
WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.02.07 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.02.07 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.00.18 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.00.18

Ndërkohë që gjithçka ka nisur, janë hedhur tymueset e para dhe duket sikur lojtarët po luajnë poshtë një reje tymi.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas