ShowBizz

Stresi akuzon policinë për përgjime të paligjshme ndaj tij
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:19 - 15/05/20 |
mapo.al

Jo pak herë Arkimend Lushaj, i njohur si Stresi ka pasur problem me Policinë, ku ka përfunduar dhe në paraburgim. Së fundmi, ai ka publikuar në Instagram një fotografi të komisariatit që ndodhet pranë lagjes së tij.


See the source image


Në mbishkrimin e kësaj fotografie, Stresi akuzon Policinë e Shtetit se po kryen përgjime të paligjshme ndaj tij, në tentim për të gjetur diçka ilegale tek ai.
Ai ua bënë me dije dhe i kërkon që këto përgjime të marrin fund, pasi nuk merret me asgjë të palgijshme dhe se akuzat pa bazë janë një ndër arsyet pse tash e sa vite Stresi është kundër shtetit.


 

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas