Kryesore

Stresi arrestohet, Kejsi vesh fustanin e bardhë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:58 - 18/10/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e djeshme reperi Stresi është vënë në pranga nga policia në një hotel në Tiranë, ku iu gjetën me vete kokainë dhe armë.


Reperi arrestohet për të disatën herë dhe tashmë mbi të rëndojnë akuza se është pjesë e një grupi kriminal që operon në vend. Ndërkohë në dhomën e hotelit ai u gjet në shoqërinë e një 20 vjeçare.Reperi ka bërë prej kohësh publike lidhjen e tij me Kejsin, e cila është e celebruar me të. Ajo ndodhet në Kanada prej disa javësh.


Kejsi ka bërë reagimin e parë në Instagram dhe ska aspak lidhej me arrestimin e partnerit të saj.

Krah fotos ku mban veshur një fustan të bardhë kanë vërshuar pyetjet e fansave snëse vazhdon të jetë me Stresin e dhe pasi u kap në dhomën e hotelit me një tjetër. Ajo ka preferuar të heshtë ndaj këtyre pyetjeve.

 


Etiketa: , , ,

Pas