fbpx

ShowBizz

Stresi dhe Kejsi janë ndarë për punët e shtëpisë?

               Publikuar në : 12:09 - 18/07/19 |
mapo.al

Mos ndoshta Stresi dhe Kejsi janë ndarë për mos gjetje të një gjuhe të përbashkët në bashkëjetesë? Kjo pyetje na lind nga postimi i fundit i reperit në rrjetin social “Instagram”, që nuk ka ngurruar ta fshijë brenda pak çastesh. Ai shfaqej në video duke pastruar shtëpinë, teksa dukej tepër i dhënë pas punëve.


“Mirëmëngjesi! Kur dita nis perfekt…S’ju kushton gjë në shtëpinë tuaj apo ambientin ku rrini, ta mbani pastër”-kishte shkruar ai krahas videos, që nuk mund të mos përkthehej si një thumbim për Kejsin.Risjellim në vëmendje çifti i njohur është ndarë shumë pak ditë pas daljes së Stresit nga burgu, ku qëndroi përreth 8 muajve nën akuzat për pjesëmarrje në grup kriminal, kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike, si dhe armëmbajtje pa leje.Etiketa: , ,

Pas