ShowBizz

Stresi i lidhur me modelen shqiptare?! Reagon ashpër reperi: Hall të bësh fotoBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:34 - 05/07/20 |
mapo.al

Ditën e djeshme në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se reperi i njohur, Stresi, pasi i ka dhënë fund një herë e mirë lidhjes me Kejsin është hedhur në krahët e modeles shqiptare, Atalanta Kërcyku.


Megjithatë reperi ka reaguar ashpër, duke përgenjështruar të gjitha lajmet.


Hall të bësh foto me dikë që as nuk e njeh e ta bëjnë dashnore. Jetojmë në Shqipëri, si do shesi media rozë”, shkruan Stresi.Ky reagim i hedh poshtë të gjitha zërat se reperi është në një lidhje dhe me sa duket ai vazhdon të jetë i fokusuar tek karriera.


 


 


Etiketa: ,

Pas