Aktualitet

Stresi për Mozzik: Ky djalë nuk është normal
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:53 - 09/05/20 |
mapo.al

Kënga e shumëpritur nga reperi Mozzik u publikua dhe realisht është pëlqyer shumë nga publiku.


Fakt për këtë është edhe shifra mbi 1 milion klikime në këngën e publikuar ende pa u bërë 24 orë.


Projekti i reperit erdhi në gjuhën gjermane “Lass mal” që do të thotë ‘Le të shkojmë’. 


 


 

View this post on Instagram

 

OUT NOW ! 🤍 #LassMal

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Nuk ishin vetëm fansat e Mozzik ata që e mbështetën dhe vërshuan në komente. Mes tyre gjendeshin dhe kolegët e reperit, ndër ta Stresi.

Stresi menjëherë e tregoj mbështetjen për këngën e re teksa shkuan “Ky djalë nuk është normal” duke publikuar “Lass mal” në Instastory.

See the source image

See the source image

 


Etiketa: ,

Pas