ShowBizz

Stresi publikon foto të një buqete me kanabis në Instagram
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:28 - 29/05/20 |
mapo.al

Arkimend Lushaj, i njohur në muzik si Stresi së fundmi ka publikuar në Instagram, një buqetë.


Nuk është një buqetë me lule normale, por një buqetë me lule kanabisi.


  


 


View this post on Instagram

 

Tagg

A post shared by STRESI (@stresi) on

Kujt do ia bëje dhuratë këto lule”, shkruhej në mbishkrimin e fotografisë, e cila ka marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit.

Një ndër komentuesit ishte reperi Skivi, i cili me shaka i është përgjigjur Stresit se këtë dhuratë do t’ia bënte vetes.

 

 

View this post on Instagram

 

Si ja kalut, Mir aaaaaaa thank u @elgi.fx

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

View this post on Instagram

 

Nese doni shpjegim kerkojeni te i madhi zot dhe lutjuni atij pafund 🙏🙏🙏#stayhome

A post shared by STRESI (@stresi) on


Etiketa:

Pas