ShowBizz

Stresi sërish në polici, ja arsyeja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:47 - 02/06/20 |
mapo.al

Stresi përmes një videoje ka treguar se është marrë sërish në pyetje nga policia.


Në videon që publikoi në Instagram reperi tha se sapo kishte dalë nga komisariati, ndërsa po priste edhe djemtë e tjerë që ishin bashkë me të.


 See the source image
Ai tha se policia i morën në pyetje sepse dikush kishte bërë denoncim në polici për të dhe disa të tjerë.Stresi sqaron se një reper ishte rrahur bashkë me shokun e tij, ndërsa sqaron se emrin e tij nuk e kishte dëgjuar kurrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi) on

I revoltuar Stresi shton se nuk mund të marrë përgjegjësi për gjithë Shqipërinë, duke theksuar se nuk ka të bëjë me atë rast. Në fund të videos, ai fyen personat që e denoncuan, duke thënë se janë të pafajshëm.

Lexo edhe :  Çaji i duhur për qetësinë e mendjes

See the source image

1


Etiketa: ,

Pas